Вперше в історії нашої організації онлайн курс для педагогічних працівників, які працюють у сфері інклюзивної освіти. Запрошуємо. Для участі просимо заповнити анкету нижче.
27 листопада курс для педагогів, асистентів, вихователів, які працюють у сфері інклюзивної освіти. 4 години інтенсивної роботи. Лікар психіатра дитячий вищої категорії - Алла Петрів та Тетяна Лялька, логопед-дефектолог, член асоціації корекційних педагогів України. Вартість 550 грн. Телефон для довідок 0985634329 Тетяна Кунинець.
Анкета для участі
Сьогодні 10.11.2020 для 15 педагогів загальноосвітньої середньої школи номер 55 тренери ГО ІЦ "Ініціатива", подружжя Олександра та Василини Моткалюків, читають курс " Мистецтво спілкування". Дякуємо активним педагогам, які прагнуть інновацій, професійної трансформації, за довіру та вибір нашої організації для навчання.
Сьогодні, 28 жовтня, педагогічні працівники ліцею " Просвіта" беруть участь у лекторії - практикумі "Мистецтво комунікації", який проводять тренери ГО ІЦ "Ініціатива", подружжя Олександра та Василини Моткалюків. Лекторій проводиться частково за кошти, зібрані під час благодійного вечора " Брама часу", який відбувся 23.10.2020 по вул. Джерельна, 22 Ennio Event за ініціативи радника міського голови ЛМР пані Оксани Рубай. Завдяки пані Оксані та усім учасникам заходу, а також нашим співакам Назару Савку, Оксані Мусі, Олесі Киричук, ми зможемо провести навчання для трьох груп педагогічних працівників.
Видані сертифікати 22.12.2021 р. очна форма навчання (5 годин)
Адамович Ольга, Бабій Тетяна, Війтів Євгеній, ВонсовичВікторія, Гануляк Галина, ГанулякОлександра , Гіль Ірина ,Гнатишин Галина , Закревська Уляна, Кай Оксана, Кашуба Мар’яна , Козачок Наталія, Колодницька Галина, Крутій Леся , Лотиш Світлана, Мельник Оксана, Морохівський Богдан, Павлюк Світлана, ПіхоцькаГалина, Прус Галина, Фабіровська Наталія, Федишин Любов, Чудак Ірина, ШевченкоАнна, Ясниська Наталія, Яциків Катерина.
Видані сертифікати 08.04.2021 р. дистанційна форма навчання (10 годин)
Бєлоновська-СидорАнастасія, Вітрук Лариса, Воінкова Валентина, Войналович Тетяна, Галезник Олена, Градівська Віта, Гребенюк Алла, Грекул Анастасія, Гречко Марта, Гуменюк Наталія, Дiхтяр Юлія, Драніченко Людмила, Дюжник Лариса, Євдакова Наталія, Заєць Олена, Кисіль Оксана, Коропецька Наталія, Кравчук Світлана, Кубик Ольга, Лаврикова Оксана, Лук'янцева Олена, Лядик Юлія, Марчук Ірина, Поліщук Майя, Потоцька Юлія, Прянічнікова Олена, Салтикова Тетяна, Саранча Ірина, Столова Ірина, Тарасенко Оксана, Чекмарьова Лідия, Чорна Наталія, Шайгец Любов, Ященко Галина
Сьогодні 10 жовтня закінчився наш лекторій - практикум курсу "Патопсихологія дитячого віку". Ми отримали надзвичайно позитивні емоції від роботи з групою, яка проявила надзвичайну активність, обмін досвідом, жваві дискусії, оскільки присутні були з різних куточків Волинської області, Борислава, Миколаєва Львівської області, а також фахівці зі Львова. Було атмосферно, насичено і трохи замало часу. Проте ми продовжуємо розвиватися і удосконалюватися. Далі буде.
Сьогодні 9 жовтня педагогічні працівники Волині, Львова та Львівщини мали нагоду прослухати лекторій - практикум з курсу "Патопсихологія дитячого віку" на базі ГО ІЦ "Ініціатива". Лекторій провела Алла Петрів - психіатр дитячий вищої категорії. Сподіваємося, що знання, які отримали наші учасники принесуть користь та полегшать їхню щоденну роботу в інклюзивній освіті.
Сьогодні 30.09.2020 р. під час засідання Круглого столу у Департаменті освіти і науки ЛОДА за участю ГО ІЦ " Ініціатива" було обговорено умови співпраці між вищезазначеними установами на предмет забезпечення фінансової підтримки курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників на базі ГО ІЦ "Ініціатива". Налагодження комунікації триває. Сподіваємося на детальніше вивчення нашого звернення та створення механізму фінансування пропонованої послуги.
Сьогодні, вперше в історії нашої організації, група з 10 педагогів, які працюють з дітьми з ООП завершила навчання. Аналізуючи семиденне спілкування з педагогами, маю глибоке усвідомлення подальшого "маршруту".
Для того, щоб учитель став творцем педагогічного процесу, його слід "озброїти" знаннями про "інший", не типовий "світ" дитини з інвалідністю. Він має знати і розуміти реакції такої дитини, для того, щоб не лякатися їх, а вміти з ними справлятися. В ході нашої роботи, було проаналізовано безліч конкретних критичних ситуацій, з якими стикаються у повсякденному житті вчителі і запропоновано варіанти алгоритму дій виходу з них. Ми говорили про цінність та унікальність людського життя, про методи побудови якісної комунікації між учнем та учителем. Не обійшли увагою види нозологій, сенсорні порушення у дітей, вчилися планувати доступні інтегровані уроки, працювати з документацією, а також долати власні страхи та бар'єри, щоб зуміти прийняти дитину з інвалідністю. Ділилися досвідом і просто багато спілкувалися для того, щоб віднайти в собі сили та ресурс, зрозуміти, що кожен з нас у чомусь геніальний, а у чомусь недосконалий. Ми розуміємо, що є люди і є стандарти... Але найперше - це люди!